top of page

A serija

Patikimas ir kokybiškas LED ekranų sprendimas. A serijos video ekranai - idelaus sprendimas turintiems mažą biudžetą. Tvirtas dizainas, itin ryškūs diodai

DIP arba SMD diodai

Platus matymo kampas

Aukšta apsaugos klasė

Itin ryškūs diodai

Ryškus, puikus vaizdas

Nepriklausomas nuo oro sąlygų. A serijos led ekranai palaiko labai didelį 10.000 nitų ryškumą ir 1.920 Hz atnaujinimo dažnį. Tai garantuoja vaizdo kokybę, nepaisant oro sąlygų ir apšvietimo. 

Optimalus našumas bet kokioje aplinkoje

Visos dalys yra kruopščiai išbandytos, kad užtikrintų optimalų jų veikimą bet kur ir bet kada. A serijos led ekranai visiškai atitinka IP65 standartą, skirtą naudoti lauke, užtikrinant, kad video ekranai būtų apsaugoti nuo vandens, dulkių ir visų gamtos elementų. 

Skaičiuoti kainą

Jeigu norite įsivertinti projektą - užpildykite skaičiuoklę

IŠ NUGAROS APTARNAUJAMAS LED EKRANAS

 

Kitas svarbus niuansas, jeigu mūsų specialistai pasiūlo sprendimą ant kojos, vadinasi galime svarstyti apie iš nugaros aptarnaujamą led ekraną (serija A). Prie vamzdžio būtina suprojektuoti kopetėles, kad bet kurio paros metu inžinierius galėtų lengvai ir paprastai patekti į ekraną. Kopetėlės dažniausiai privirinamos šiek tiek aukščiau (apie 2 metrus nuo apačios). Tuomet, technikas ar inžinierius, atsitikus led ekrano gedimui gali bet kuriuo paros metu pateikti į led ekrano vidų.

 

LED EKRANO SUDERINIMAS

 

Led ekranai, kaip reklamos statiniai, turi būti suderinti miesto, kuriame montuojamas led ekranas savivaldybėje. Dažniausiai už led ekrano leidimą būna atsakingas vyr. architektas arba uranistikos skyriaus specialistas. Prieš statant led ekraną savivaldybei reikia pateikti:  

 

  • Led ekrano projekto vizualizaciją

  • Led ekrano matmenis, svorį ir kitą reikiamą informaciją

  • Žemės nuosavybės, arba pastato nuosavybės dokumentus

  • Elektros privedimo schemą

  • Suderinimą su kelių policija, su elektros tinklai ir kitomis atsakingomis institucijomis

 

Led ekrano projektas dažniausiai pateikiamas skaitmeniniame formate, bet patariame turėti popierinį variantą. Svarbu įsiskaityti į visą įstatiminę bazę, kadangi esant neigiamam atsakymui dėl led ekrano įrengti, reikia mokėti argumentuoti, kodėl led ekranas toje vietoje yra galimas. Taip pat, argumentuoti kokią naudą atneš led ekranas.

Led ekranai kaina

Ekonominė serija laukui

Patikimas ir kokybiškas LED ekranų sprendimas.

A serijos video ekranai - idelaus sprendimas turintiems mažesnį biudžetą. Tvirtas dizainas, itin ryškūs diodai

bottom of page