top of page

Apie mus

Esame LED ekranų ekspertai, turintys didžiausią video ekranų montavimo bei eksploatavimo patirtį Baltijos šalyse. Dauguma Lietuvoje veikiančių lauko video ekranų yra įrengti mūsų kvalifikuotų specialistų, turinčių įvairialypės darbo patirties. Mūsų profesionaliai parengti projektai yra plačiai bei sėkmingai įgyvendinami nuo verslų užsiemančių lauko reklamos pardavimais iki didžiųjų prekybos centrų.

Creditinfo duomenimis nuo 2016 m. patenkame tarp ekonomiškai stabiliausių įmonių Lietuvoje. Svarbiausias vertinimo kriterijus - aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių mokumas vertinamas ir reitingas nustatomas pagal kredito istoriją (finansinius įsipareigojimus ir mokėjimų istoriją), finansinius rezultatus ir jų pokyčius (pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kt.), verslo sąsajų, taip pat turto areštų, kitą informaciją.

26

Tiek ekranų esame įrengę Lietuvoje

583

Tiek kvadratinių metrų LED sumontuota 

10

Miestų, kuriuose įrengti mūsų ekranai

12+

Metų dirbant su led ekranais

Siekdami inovatyvių sprendimų bei aukštos darbų kokybės bendradarbiaujame su daugeliu LED ekranų gamintojų bei esame oficialiais jų atstovais Baltijos šalyse. Aktyvus bendradarbiavimas su lyderiais LED srityje, leidžia mums įsigilinti į šios srities tendencijas ir pasiūlyti optimaliausius individualius sprendimus. 2011 m. tapome oficialūs Absen atstovai ir partneriai Baltijos šalyse, priklausome ABSEN VAP (Value Added Partner) partnerių tinklui.  Suteikiame profesionalią pagalbą ir konsultacijas parduodant, instaliuojant ir prižiūrint ABSEN LED produktus.

 
 
bottom of page