E serija

Aukščiausio lygio led ekranų sprendimas. E serija tinka bet kokiems verslo poreikiams. E serijos video ekranai paprastai montuojasi, jų lengva priežiūra, tvirtas dizainas. Tinka įvairiems montavimo tipams

 

Kiekvienas led ekranas, kaip atskiras reklamos statinys suteikia miestui šiuolaikiško ir patrauklaus įvaizdžio. Ar video ekranas stovi lauke, ar viduje, jis visada trauks praeivio akį. Ryškus, įspūdingas, pavergiantis, tokiais žodžiais žmonės dažniausiai apibūdina led ekranus. Manau sutiksite, kad lauko ekranai jau senokai yra tapę neatsikiriama miesto architektūros dalimi. Ir, žiūrint į ateitį, panašu kad ji priklausys led ekranams. Technologijos žengia į priekį septynmyliais žingsniai, led ekranų elektros energijos suvartojimas mažėja, jie tampa vis labiau ir labiau ekonomiškesni. Vien Lietuvoje per paskutinius 5 metus led. įrengė apie 20 lauko ekranų, o ateitis jau čia pat.

 

LED EKRANO BRĖŽINIAI

 

Prie pradedant gaminti led ekrano konstrukciją, reikia turėti būtent konkrečiam projektui paruoštus ekrano konstrukcijos brėžinius. led.visuomet prieš įsigyjant led ekraną klientui pateikia brėžinius pdf formate. Led ekrano brėžiniai būna paruošti mūsų patyrusių ir kvalifikuotų specialistų. Pateikiame visus reikalingus matmenis, aukštį, plotį, svorį, atstumus taro led ekrano tarpinių. Turime partnerius, kurie mums ir mūsų klientams esant poreikiui pagamina ir sumonuoja led ekrano konstrukciją, pradedant pamatu, baigiant pačių ekrano segmentų montavimu.

 

LED EKRANŲ SEGMENTAI.

 

Led ekranų segmentai būna įvairių dydžių. Populiariausi – 960x720 mm. Led ekranų segmentų plotis – nuo 70 iki 110 mm. Kiekvieno segmento svoris taip pat yra skirtingas. Dažniausiai led ekranų segmentai sveria nuo 20 iki 45 kg. Todėl montuojant ekrano segmentus reikalinga dviejų technikų komanda. Led ekrano segmentas tvirtinasi 4 varžtais į metalinės konstrukcijos vertikalią siją, tuo pačiu lyg „apžiodamas“ konstrukcijos rėmą.

 

LED EKRANO MONTAVIMAS.

 

  • Pamatas. Led ekrano kontrukcija (koja) montuojasi į pamatą. T.y. pirma sumontuojamas pamatas, tuomet laukiame 2 savaites (nelygu oro drėgnumas ir temperatūra) kol pamatas sustings. Pamato viršuje pritvirtinami inkariniai varžtai (ankeriai), ant kurių vėliau prisukamas ekrano kojos padas

  •  Po to atvažiuoja kranas, ir pakelia led ekrano koją, užnauna ją ant ankerių. Varžtai prisukami ir vėliau privirinami, kad neatsisuktų.

  • Tuomet pakeliamas ir varžtais pritvirtinamas led ekrano rėmas.

  • Pritvirtinus rėmą, pradedami montuoti led ekrano segmentai. Visuomet pradėkite montuoti nuo apatinės eilės. Sumontavus pirmąją apatinę eilę, lazeriu pamatuojame ar led ekrano apačia yra lygi. Vėliau montuojami likę segmentai

led ekranai kaina

Išskirtinė serija laukui

Aukščiausio lygio led ekranų sprendimas. E serija idealiai tinka reklamos verslo poreikiams. Paprastai montuojasi, lengva priežiūra, tvirtas dizainas. Tinka įvairiems montavimo tipams

Itin ryškūs SMD diodai

Platus matymo kampas

Aukšta apsaugos klasė

Kokybiški ir ilgaamžiai diodai

Ryškus, puikus vaizdas

Nepriklausomai nuo oro sąlygų. E serijos led ekranai palaiko didelį 8.000 nitų ryškumą ir 3.840 Hz atnaujinimo dažnį. Tai garantuoja fantastišką vaizdo kokybę, nepaisant oro sąlygų ir apšvietimo. 

Optimalus našumas bet kokioje aplinkoje

Visos dalys yra kruopščiai išbandytos, kad užtikrintų optimalų jų veikimą bet kur ir bet kada. E serijos led ekranai atitinka aukščiausią IP67 standartą, skirtą naudoti lauke, užtikrinant, kad video ekranai būtų apsaugoti nuo vandens, dulkių ir visų gamtos elementų. 

Skaičiuoti kainą

Jeigu norite įsivertinti projektą - užpildykite skaičiuoklę