N serija

Aukščiausio lygio LED ekranų sprendimai. N serijos led ekranai - puikus sprendimas esantiems prekybos centre. Paprastas montavimas, lengva priežiūra ir pilnas video ekrano monitoringas

Magnetiniai moduliai

Didelis kontrastas

Aukšta apsaugos klasė (IP51)

SMD diodai

Ryškus, puikus vaizdas

Nepriklausomai nuo apšvietimo. N modelio led ekranai palaiko nuo 800 iki 2.500 nitų ryškumą ir 3.840 Hz atnaujinimo dažnį. Tai garantuoja fantastišką vaizdo kokybę

Optimalus vaizdas

Visos dalys yra kruopščiai išbandytos, kad užtikrintų optimalų led ekranų veikimą bet kur ir bet kada. N serijos video ekranai visiškai atitinka IP51 standartą. LED ekranas itin plonas, lengvas, neužimantis vietos, bet atimantis žadą.  

Skaičiuoti kainą

Jeigu norite įsivertinti projektą - užpildykite skaičiuoklę

LED EKRANO PAJUNGIMAS

 

Sumontavus modulius, eilė ateina mūsų inžinieriams. VIsi led ekrano segmentai turi būti tarpusavyje sujungti duomenų perdavimo ir elektros laidais. Jungiama nuo apačios kairės pusės einant į viršų. Led ekrano duomenų laidai turi būti sujunti “gyvatėle”.

 

LED EKRANŲ PARAMETRŲ NUSTATYMAI

 

Pajungus laidus mes pradedame testuoti led ekraną. Nėra taip, kad sujungėme laidus ir viskas, ekranas veikia. Ne. Kad tinkamai suderinti ir pajungti ekraną yra naudojama speciali programinė įranga. Jos pagalba mes nurodome kaip ir kokiu eiliškumu buvo pajungtas led ekranas. Tuomet pradedame testavimą. Matuojame paeiliui pagrindines spalvas:

 

  1. Baltą

  2. Žalią

  3. Mėlyną

  4. Raudoną

 

Jeigu su spalvomis viskas tvarkoje, tuomet sekantis žingsnis – nustatyti led ekrano ryškumą.

 

LED EKRANŲ RYŠKUMAS.

 

Mūsų led ekranai gali būti reguliuojami dviem būdais:

 

  1. Rankiniu nustatymu., t.y. galima nustatyti led ekrano ryškumą rankiniu būdu, paryškinti ar padaryti mažiau ryškų. Bet šis būdas dažniausiai naudojamas tuomet kai rezultato reikia čia ir dabar.

  2. Automatiniu nustatymu. Automatinis nustatymas reguliuojamas šviesos sensoriau pagalba. Duomenų tinklo kabeliu led ekrano šviesos sensorius sujungtas su led ekraną valdančiu pramoniniu kompiuteriu. Šviesos sensorius matuoja šviesos srautą lumenais arba nitais), priklauso nuo to koks tuo metu dienos šviesumas, tokiu nustatymu ir rodomas vaizdas. Dažniausiai, esant ryškiai saulės šviesai, led ekranas rodo apie 6000 Nitų ryškumu.

Video ekranai

Išskirtinė serija viduje

Aukščiausio lygio LED ekranų sprendimai. N serijos led ekranai - puikus sprendimas esantiems prekybos centre. Paprastas montavimas, lengva priežiūra ir pilnas video ekrano monitoringas