PL serija

Aukščiausio lygio sprendimai. PL serijos led ekranai - patikimas sprendimas bet kokiems renginiams. 

Itin ryškūs SMD didoai

Platus matymo kampas

Aukšta apsaugos klasė (IP65)

Kokybiški ir ilgaamžiai diodai

Ryškus, puikus vaizdas

Nepriklausomai nuo oro sąlygų PL modelio video ekranai palaiko didelį 5.000 nitų ryškumą ir 3.840 Hz atnaujinimo dažnį. Tai garantuoja išskirtinę vaizdo kokybę Jūsų renginiams

Patogus ir paprastas surinkimas

PL modelio led ekranai sukurti taip, kad vienas žmogus lengvai ir greitai surinks bet kokio norimo dydžio ekraną. Vieno led ekrano segmento svoris - tik 13 kg. PL modelio video ekranai palaiko HDR funkciją, todėl garantuojame aukščiausios kokybės vaizdą 

Skaičiuoti kainą

Jeigu norite įsivertinti projektą - užpildykite skaičiuoklę

LED EKRANO PAJUNGIMAS

 

Sumontavus modulius, eilė ateina mūsų inžinieriams. VIsi led ekrano segmentai turi būti tarpusavyje sujungti duomenų perdavimo ir elektros laidais. Jungiama nuo apačios kairės pusės einant į viršų. Led ekrano duomenų laidai turi būti sujunti “gyvatėle”.

 

LED EKRANŲ PARAMETRŲ NUSTATYMAI

 

Pajungus laidus mes pradedame testuoti led ekraną. Nėra taip, kad sujungėme laidus ir viskas, ekranas veikia. Ne. Kad tinkamai suderinti ir pajungti ekraną yra naudojama speciali programinė įranga. Jos pagalba mes nurodome kaip ir kokiu eiliškumu buvo pajungtas led ekranas. Tuomet pradedame testavimą. Matuojame paeiliui pagrindines spalvas:

 

  1. Baltą

  2. Žalią

  3. Mėlyną

  4. Raudoną

 

Jeigu su spalvomis viskas tvarkoje, tuomet sekantis žingsnis – nustatyti led ekrano ryškumą.

 

LED EKRANŲ RYŠKUMAS.

 

Mūsų led ekranai gali būti reguliuojami dviem būdais:

 

  1. Rankiniu nustatymu., t.y. galima nustatyti led ekrano ryškumą rankiniu būdu, paryškinti ar padaryti mažiau ryškų. Bet šis būdas dažniausiai naudojamas tuomet kai rezultato reikia čia ir dabar.

  2. Automatiniu nustatymu. Automatinis nustatymas reguliuojamas šviesos sensoriau pagalba. Duomenų tinklo kabeliu led ekrano šviesos sensorius sujungtas su led ekraną valdančiu pramoniniu kompiuteriu. Šviesos sensorius matuoja šviesos srautą lumenais arba nitais), priklauso nuo to koks tuo metu dienos šviesumas, tokiu nustatymu ir rodomas vaizdas. Dažniausiai, esant ryškiai saulės šviesai, led ekranas rodo apie 6000 Nitų ryškumu.

Išskirtinė serija nuomai

 

Aukščiausio lygio sprendimai. PL serijos led ekranai - patikimas sprendimas bet kokiems renginiams. Lengvas montavimas, paprasta priežiūra, tvirtas dizainas ir palaikymas įvairiems montavimo tipams. PL serijos LED ekranai naudojami Avia solution arenos kubo ekranuose.